Verikoe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola tří spolků - škola pro nadpřirozené bytosti, andělské, démonické, nebo lidi se Zrakem.


2 posters

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3010
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Connor Fade Sun Apr 24, 2016 12:09 pm

    Sem patří veškeré ostatní věci, které chcete sdělit a nemáte kde - můžete se zde ptát, popsat nový nápad, nebo si zastěžovat, že vám něco nevyhovuje.
    Zároveň si zde můžete zkusit napsat o další postavu, nebo napsat změnu ve vaší registraci.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2928
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 2:06 pm

    Le Skugga přemýšlí
    No popravdě jsem doma a tak přemýšlím jestli by tady šla magie temnota (nic zabijáckého no né do slova a do písmene) ale v podstatě by ta magie vytvořila dané postavě ještě horší já než skutečně je. A v podstatě by se dvě osobnosti prali o nadvládu a každý by vypadal trochu jinak? :D Tedy až by se to dotyčný naučil ovládat tak by to bylo celkem v pohodě .

    Doufá že to je srozumitelné
    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3010
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Connor Fade Tue May 03, 2016 2:07 pm

    Marcus Bloomer napsal:Le Skugga přemýšlí
    No popravdě jsem doma a tak přemýšlím jestli by tady šla magie temnota (nic zabijáckého no né do slova a do písmene) ale v podstatě  by ta magie vytvořila dané postavě  ještě horší já než skutečně  je. A  v podstatě by se dvě osobnosti prali o nadvládu a každý by vypadal trochu jinak? :D Tedy až by se to dotyčný naučil ovládat tak by to bylo celkem v pohodě .

    Doufá že to je srozumitelné
    No, srozumitelné to není, ale... počkej :'D
    Takhle, povolím ti tu temnotu o vytvoření horšího já, ale nebude to natrvalo, dej max. 1 den.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2928
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 2:16 pm

    No to víš takhle to dopadá když je člověk nemocný :D Tedy u mě ano a to že většinou píšu nesmysli xD A tedy jestli jsem nyní pochopila já tebe... Jakože to že horší ovládne lepšího a večer to bude jakože zase ten normální? :O Promin jestli ti připadám jak trotl
    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3010
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Connor Fade Tue May 03, 2016 2:24 pm

    Marcus Bloomer napsal:No to víš takhle to dopadá když je člověk nemocný :D Tedy u mě ano a to že většinou píšu nesmysli xD                                                                                                                                                    A tedy jestli jsem nyní pochopila já tebe... Jakože to že horší  ovládne lepšího a večer to bude jakože zase ten normální? :O  Promin jestli ti připadám jak trotl
    Ne, jakože s tím bude bojovat celý den, ale nebude to navždy.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2928
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 2:25 pm

    Oky už chápu :D..Snad

    Sponsored content


    Změny, návrhy, dotazy, připomínky Empty Re: Změny, návrhy, dotazy, připomínky

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun Apr 28, 2024 2:22 pm