Verikoe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola tří spolků - škola pro nadpřirozené bytosti, andělské, démonické, nebo lidi se Zrakem.


+3
Nagisa Fujioka
Connor Fade
Alexiss Vendramin
7 posters

    Příběh na škole

    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2941
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 4:38 pm

    Hlavní sál
    Někdo přišel, rozrazil dveře takže si toho všimnout šlo , jen hluchý by si toho nevšiml. Pohlédl na tu neznámou osobu. Viděl to v něm, přesněji viděl temnotu kterou v sobě má. A že té temnoty v sobě neměl málo. Pousmál se, ale takovým zvláštním způsobem to možná mohlo vypadat tak že bude trošičku narušený, ale nebyl. Moc dobře si všiml že zvuk bicí zesílil přidal nejspíše na tempu, a nebo což bude nejspíše pravděpodobnější má nějakou magii se zvukem.
    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3023
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Connor Fade Tue May 03, 2016 4:42 pm

    Hlavní sál
    Přestal jsem hrát a odložil jsem obě paličky. Pak jsem došel k osobě. "Dobrej postřeh. Zvuk," řekl jsem mu zlomyslně a nechal jsem mu v hlavě nakrátko velmi vysoký zvuk. Ten po chvíli odezněl. "A telepatie. Pozor na myšlenky," poradil jsem mu krátce. Ani jsem nevěděl, proč se s ním bavím. Většinou jsem se s nikým moc nebavil.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2941
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 4:49 pm

    Hlavní sál
    Osoba došla ke mě a začala mluvit. Ovšem ten vysoký zvuk v hlavě nebil zrovna příjemný, ale dalo se to vydržet. "S tím vysokým zvukem jsi myslel co?" jakože co tím sledoval. No přeci to znáte. "Dobrá..tak si teda budu dávat pozor" hlas nezněl přátelsky ale ani vyloženě nepřátelsky, něco mezi tím. Ačkoliv mírně podezřívavě ho sledoval, přeci jenom na tohodle si asi vážně dovolat nebude. Hlavně když navíc čte myšlenky!
    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3023
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Connor Fade Tue May 03, 2016 4:53 pm

    Hl. sál
    Pokrčil jsem rameny. "Uvítací melodie," řekl jsem mu pomalu a rozvážně, pak se mi blýsklo v očích a pohlédl jsem na něj. Protáhl jsem se. "Super nápad," procedil jsem skrz zuby a podíval jsem se na pódium. "Umíš hrát na nějaký nástroj?" zeptal jsem se nakonec a opřel jsem se o stěnu, v očích se mi občas prostřídaly barvy vlkodlaka a člověka.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2941
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 5:02 pm

    Hlavní sál
    "Tak to jsi vážně milý" ironie z toho jen sršela. Nebál jsem se ho, tedy jestli mi nedá podstatný důvod se ho bát. A bytosti kteří mi dali podstatný důvod aby jsem se jich bál bylo značně málo..minimum. "Ná nastroj hrát neumím...snad krom že prý hraju někomu na nervy. Ale nervy nejsou žádný nástroj" odpověděl mu tedy. Pousmál se, sám moc dobře věděl že když je upír že má delší špičáky. Jestli si toho všimne ale tenhle? Kdo ví? "Co jsi zač?" zeptal se bez obalu, mluv narovinu. Ale stále rozvážně
    Connor Fade
    Connor Fade
    2. ročník


    Napsané příspěvky : 56
    Body : 3023
    Reputace : 2
    Datum připojení : 23. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Connor Fade
    Věk: 17
    Kolej/Rasa: Temna/Temný Vlkodlak

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Connor Fade Tue May 03, 2016 5:10 pm

    Hl. sál
    Ušklíbl jsem se na něj a pokrčil jsem rameny. Jeho úsměv byl... jiný. Ne, že by ve mne vzbuzoval pocit strachu, nebo nadšení, spíše měl něco špatně. Špičáky! trhl jsem hlavou a prorazil jsem si kůži přes zuby jedním ze zvětšených špičáků.  "Normálně se ovládám líp," procedil jsem skrz zuby chraplavým hlasem a zavřel jsem oči. Začal jsem zatahovat špičáky a tesáky a hojit se. Pak jsem se obrátil na upíra. "Vlkodlak. A ty... jsi upír, správně?" zeptal jsem se ho. Upíři mi moc nevadili, spíše mi vadili kočkodlaci.
    Marcus Bloomer
    Marcus Bloomer
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 11
    Body : 2941
    Reputace : 0
    Datum připojení : 03. 05. 16

    Vaše postava
    Jméno: Marcus Bloomer
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Upír

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue May 03, 2016 5:20 pm

    Hlavní sál
    A tady vlkodlak byl zřejmě nějaký vytočený, jinak si to vysvětlit neuměl. "Stále se ovládáš líp než někdy já" odpověděl mu. Ale jestli se zeptá třeba jak to myslí nebo tak. Pokusí se to zazdít nějak. Ačkoliv svoji magii rozhodně nijak extra dobře neovládá, dá se říct, že je rád že mu něco jde. Řekl že je vlkodlak a pak se zeptal na rasu Marca, ten přikývl "Správně" Pak už se ani neusmíval tak že mu byli vidět špičáky, zase to byl neutrálný pohled. "Jsem Marcus" představil se po chvíli.
    Rai Dayash
    Rai Dayash
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 29
    Body : 2968
    Reputace : 0
    Datum připojení : 24. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Rai Dayash
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Temný mág

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Rai Dayash Wed May 04, 2016 9:00 pm

    Před záchody -> Okolí

    Užasle jsem hleděla za odcházejícím Connorem "To je prvotřídní pitomec." vydechla jsem a podívala jsem se na Nagisu "Vlk musí mít svou smečku v celku." napodobila jsem Connora s přehnanou grimasou "Já... Jakmile ho příště uvidím, tak ti přísahám, že toho vlka zaškrtím!" zavrčela jsem rozzuřeně.
    Poté jsem se podívala na Nagisu a řekla jsem "Hele, toho je moc, pojď jdem se projít." zavelela jsem docela nekompromisně a poté jí poslala myšlenku Pak ti povím, o čem jsme se bavili.
    Nagisa Fujioka
    Nagisa Fujioka
    1. ročník


    Napsané příspěvky : 17
    Body : 2955
    Reputace : 0
    Datum připojení : 25. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Nagasi Fujioka
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Kočkodlak

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Nagisa Fujioka Wed May 04, 2016 9:20 pm

    Chodba -> Okolí
    Ještě chvíli poté, co odešel jsem těkala mezi jeho zády a Rai, než prolomila ono ticho, stáré známé tichoučko ticho. Uchechtla jsem se. "Ale, někdo se nám tu zlobí.." Poťouchle jsem do ní jemně dloubla loktem, i když ode mě to bylo spíše asi pošimrání než dloubnutí. "Už nám začínáš vlčet.." poznamenala jsem zcela náhle s vážnou tváří. Zavrtěla jsem hlavou. Nejspíše jen jeho přítomnost způsobí, že je člověk nakažený. Heh, legrace.
    Jako poslušná kočička, i když kočičky nebývají poslušné.. Ták, zvědavá kočička jsem se vydala po jejím boku směrem pryč ven. S její myšlenkou jsem sotva znatelně kývla jakožto odpověď. Vážně mne to zajíalo. Zvědavostí jsem hořela. Ehm, spíše se kolem mne mírně chvěl vzduch, což předpovídalo levitaci, ale tu jsem držela na uzdě. Takže se jen samovolně okolo mne chvěl vzduch, nic víc, nic míň..
    Vincent Valentine
    Vincent Valentine
    Učitel


    Napsané příspěvky : 5
    Body : 2940
    Reputace : 0
    Datum připojení : 28. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Vincent Valentine
    Věk: 32
    Kolej/Rasa: Učitel/Démon

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Vincent Valentine Fri May 06, 2016 11:00 am

    Chodby
    Zatím to nevypadalo, že by chtěla někam odcházet. Ani on k tomu neměl žádný důvod. Chvíli bylo ticho a v té chvíli si zase připomněl, že by možná měl přestat být tak odtažitý. Jenže u této myšlenky jeho úvahy skončily. Sice si to připomínal, ale nikdy se tím moc neřídil. Když ho oslovila, tak zvedl hlavu a zadíval se na ni svým kamenným pohledem. Po chvíli, jen tak, aby se neřeklo, se pousmál. "Zdravím" Opětoval jí pozdrav a začal ji svým pohledem trochu zkoumat. Jejich výraz v obličeji byl přibližně stejný, z čeho soudil, že asi také nebude moc společenská.
    Alexiss Vendramin
    Alexiss Vendramin


    Napsané příspěvky : 10
    Body : 2951
    Reputace : 3
    Datum připojení : 25. 04. 16

    Vaše postava
    Jméno: Alexiss Vendramin
    Věk: 16
    Kolej/Rasa: ---/Mág

    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Alexiss Vendramin Sat May 07, 2016 12:22 am

    Chodby
    Po chvíli, když už si všiml, že ho oslovila, pozdrav opětoval a tím vytvořil spokojený úsměv, krátký, zlomek setiny. No a potom zase a neskutečně otravná chvíle ticha. Nevěděla, jak pokračovat, doufala v to, že něco řekne, ale v tom se zklamala. "Alexiss," podala mu ruku, no tak pro začátek není špatné se představit, aby se mohli oslovovat jménem, popřípadě. Docela by ji naštvalo, kdyby se najednou rozešel někam pryč, ignorace a arogance, to nenáviděla. Nechápala, jak může být někdo bezohledný, no mohla jen doufat, že nebude z těch zlých, co musí každého ponížit při každém slově, takových lidí znala, um celkem dost a nejen toho, co potkala v sále, ale i z dřívější školy, kam chodila, dokud tam nedostudovala. Pohlédla z okna a ještě jeden letmí pohled věnovala místu, kde předtím seděla, než se opět podívala na toho muže, opravdu nevypadal jako nějaký šestnáctiletý chlapec, tudíž byl určitě starší než ona.

    Sponsored content


    Příběh na škole - Stránka 4 Empty Re: Příběh na škole

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je Sat May 11, 2024 4:07 pm